Головна

Про нас

КонтактиМеню
Системи Купе ADS
Головна
Системи Купе ADS
Боковий Профіль
Горизонтальний Профіль
Направляючий Профіль
Рамковий Профіль
Каталог Наповнень
Фотодрук
Художнє Матування
Бевелси
Псевдовітражі
Скломатеріали
Скло Фарбоване
Пиломатеріали ДСП
Системи DUCASSE
Розсувні Двері
Скляні Розсувні Двері
Складальні Двері
Навісна Система Купе
Системи NARAYNA
Вигнуті шафи-купе
Увігнуті шафи-купе
Відкривні шафи-купе
Комбіновані шафи-купе
Комплектуючі
Інтер"єри Narayna
Меблеві Фасади
Фасади Di Portes
Каталог Фасадів 2017
Готові Рішення
Каталог Кухонь
Декоративні Елементи
Технічні Характеристики
Фасади Альфа Мебель
Патиновані фасади
Плівкові фасади
Радіусні фасади
3D Фасади
Фасади Поліфасад
Фасади Drewpol
Drewpol Класика
Drewpol Сучасне
Drewpol Кухні К1
Drewpol Кухні К2
Drewpol Кухні С
Матраци MATROLUXE
Колекція BONNEL
Колекцiя POCKET SPRING
Колекція FUTON
Колекція SLIM
Колекція BAMBINO
Аксесуари для сну
Ліжка Естелла
Фабричні Меблі
Кухні
Шафи Купе
Спальні
Прихожі
Дитячі
Столи

Контакти

Головний офіс

Адреса: м. Луцьк,

вул. Індустріальна 2


Магазин

Адреса: м.Луцьк, вул.Єршова 11в (ТЦ Глобус)


Замовлення меблів за індивідуальними розмірами

тел:   (099) 025 45 50  

          (066) 913 30 33


Замовлення дверей до шаф-купе

e-mail: adslutsk@i.ua

Замовлення фасадів МДФ

e-mail: mdflutsk@i.ua

тел:    (099) 744 9199 (Viber)

           (098) 744 9199

           (073) 744 9199

           (0332) 299 599

          


e-mail: meblivdim@i.ua

Skype: meblivdim

Корисні сайти

www.meblivdim.org

www.meblivdim.net

www.ads-decor.com.ua

www.ecocomplect.com.ua

www.matroluxe.com

www.estella.ua

 

 


РОЗСУВНА СИСТЕМА

Розсувна система «ADS» – це високоякісна система розсувних, відкривних, складних дверей і міжкімнатних перегеродок. На сьогодні алюмінієві профілі та деталі фурнітури «ADS» виробляються за найсучаснішими технологіями і є одними з надійніших на ринку України. Алюмінієвий профіль виготовляється на автоматизованих технологічних лініях, методом екструзії зі сплаву первинного алюмінію марки АД 31. Нанесення декоративно-захисного покриття – анодування, проводиться спеціальним електростатичним методом, що забезпечує екологічну безпеку, естетичну привабливість і прекрасні експлуатаційні якості нашої продукції. Покриття профілів декором «під дерево» отримується з використанням методу огортання полімерною плівкою «Декорал» (спеціальна багаторівнева технологія, яка включає в себе тралення, полімерізацію і пасивацію метала, а також методом зовнішньої ламінації декоративними «під дерево» матовими плівками PVC.

РОЗСУВНА МАНСАРДНА СИСТЕМА

Шафа-купе для Мансарди від традиційної шафи відрізняються тим, що її виготовлення можливо тільки по індивідуальному, найчастіше ексклюзивному, проекту.

Незважаючи на труднощі проектування і виготовлення шаф в мансарді,пов"язаних з наявністю скосів і виступів, несучих і опорних балок, нетрадиційного розташування мансардних вікон, змінної висоти і напряму стелі, вбудовані шафи без обмежень розміщуються в усі скошені ділянки простору мансардного приміщення, зберігаючи всі свої достоїнства. При цьому, перераховані вище, особливості приміщення ніяк не відбиваються на функціональності та естетичності мансардних шаф, а позначається лише на їх внутрішньому обсязі. Практично в будь-яку форму скошеної стелі в мансарді можна вбудувати шафу. І повторити її контур дверима купе.

РОЗСУВНА СИСТЕМА ЛАЙТ

Йдучи за вимогами ринку та потребами клієнтів, наша компанія пропонує нову систему економ-класу “ ADS – ЛАЙТ ”. Перевагою системи є нижча ціна, в порівнянні з системою “ ADS ”, але це не впливає на якість системи “ ADS – ЛАЙТ ”, та дверей для шаф-купе виготовлених з неї. Тому, що товщина бокового профілю системи “ ADS – ЛАЙТ ” становить – 1мм., що є гідним показником для економ-класу.

ВІДКРИВНА СИСТЕМА

Відкривна система “ADS” – може використовуватись як самостійна система, так і в поєднанні з розсувною системою нашої компанії. Завдяки тому, що боковий профіль який використовується відкривній системі “ADS” є спільним з розсувною системою – це дає можливість створювати комбіновані шафи які додадуть різноманітності будь-якому інтер’єру та зробить його ще більш функціональним. Наповненням в дверях можна використовувати будь-який матеріал товщиною 4-10мм. Механізми які ми використовуємо в даній системі, виготовляються в Польші на фабриці “Sevroll”, що гарантує їх якість та довговічність експлуатації. Компанія “ADS” радить використовувати відкривну систему в шафах, ширина яких не перевищує 1м., а рекомендована ширина одних дверей не повинна перевищувати 700мм

СКЛАДАЛЬНА СИСТЕМА

Складальна система “ADS” – це нова технологія розсувних дверей.

Складальна система дверей “ADS” рішуче набирає популярності у вибагливих споживачів. Найголовнішою перевагою системи є можливість її використання у вузьких шафах. Оригінальний дизайн – чудовий акцент на індивідуальність Вашого житлового простору. Як наповнення в дверях складальної системи, можна використовувати майже весь спектр матеріалів, що використовуються в меблевій індустрії. Виробником механізмів для системи є фабрика “Sevroll” (Польща) та «Ducasse» (Америка).

ПІДВІСНА СИСТЕМА

Підвісна система “ADS” – це краса у поєднанні з функціональністю. 

Головною перевагою системи підвісних дверей “ADS” є відсутність нижньої направляючої. Завдяки чому зберігається цілісним та неушкодженим покриття Вашої підлоги. Напевне, нікому не подобається коли двері голосно грюкають чи скриплять на завісах. З дверима зібраними за допомогою алюмінієвого профілю, що використовується у підвісній системі, такого не буває. Технологія виробництва підвісної системи гарантує безшумне та плавне ковзання дверей. Систему підвісних дверей “ADS” найкраще використовувати для:

- вирішення проблем перекриття дверних прорізів у квартирах з вузькими коридорами;

-  створення гардеробних кімнат без необхідності будівельних робіт;

-розділення кімнат на окремі приміщення;

СИСТЕМА ДЛЯ ШАФ-КУПЕ SLIM LINE

Ми не хочемо бути схожими на інших тому у нашому асортименті є система SlimLine, яка відрізняється від традиційних розсувних конструкцій тим, що в ній відсутні видимі алюмінієві елементи, а видимою є тільки вертикальна алюмінієва окантовка 3 мм. Усі інші несучі конструкції є приховані за непрозорим склом, що дозволяє зробити ефект "дзеркальної стіни". Такі двері є стильною окрасою для будь-якого інтер"єру.

СИСТЕМА ДЛЯ ШАФ-КУПЕ UP LINE

Зустрічайте новинку від компанії ADS. Система навісних дверей Up Line. Особливістю такої системи  є принцип кріплення роликових механізмів та направляючих. Система навісних дверей Up Line використовується тільки в конструкції корпусних шаф.

Верх і дно в таких шкафах-купе розміщені так, щоб направляючі знаходились нижче верхнього і вище нижнього країв дверного полотна,

ТОМУ НАПРАВЛЯЮЧІ, РОЛИКИ, ВЕРХ, НИЗ ТА БОКОВИНИ ШАФИ ПОВНІСТЮ ПРИХОВАНІ!

Роликові механізми у даній системі укомплектовані дотягами, що забезпечує легкість і плавність ходу дверей.


1 


www.meblivdim.com

Розробка сайту - ARTEFACT St.